פרופיל חברה

צור קשר

התקשרו אלינו: 86-0631-3581111 (עסקים בינלאומיים)

פקס: 86-0631-8805589

להוסיף: No.9 JiuLong Road, אזור פיתוח כלכלי, Wendeng, Weihai בעיר, שאנדונג, סין 264400

שלח לנו דוא ל: sales@composite-china.com

שעות עבודה:

ב'-שבת 8:00 - 17:00 אחה צ

התקשר אלינו כאשר אתה זקוק לעזרה. אנחנו תמיד שמחים לעזור

קישור לאתר:

www.composites-china.com

http://xinbocomposite.en.alibaba.com/

WeiHai XinBo ללא הפרדות צבע מוצרים ושות', בע מ ממוקם בעיר יפה המקומות היפים, Wendeng, אשר נהנה מוניטין של "הכפרים לאריכות ימים"בסין. החברה שלנו הוקמה בשנת 2005. עם כמעט 10 שנים, של פיתוח-עכשיו הבעלים של בנייני משרדים מודרני החדש שלנו, קווי ייצור של מכונת CNC רבים ואנו מתקדמות בייצור סדנאות אשר לוקח שטח של יותר מ-4,000 מ"ר.

WeiHai XinBo ללא הפרדות צבע מוצרים ושות', בע מ הינה ספק המוצר ללא הפרדות צבע מקצועי אשר מחויבת סיבי פחמן, פיברגלס בד ביצועים גבוהים ללא הפרדות צבע ייצור ופיתוח יישומים. החברה שלנו יש יכולות חזקות של משאב שילוב ושימוש. בנינו רשת גלובלית של שיווק. בנוסף, בנינו שיתוף פעולה ארוך טווח עם המוסד המדעי רבים ולכן יש לנו צוות מחקר ופיתוח חזק. על סמך אלה, פיתחנו שרשרת של מחקר, ייצור, מכירות, אשר יש ערך מסוים תעשייתי יתרונות תחרותיים.

אנחנו נמצאים התמחת הרבה שדות, כגון מכונות תעשייתיות, חקלאות, מערכות תבוניות לתחבורה מערכת (ITS), אנרגיה, ספורט, תעשיית הרכב, ימית, אווירונאוטיקה, הרוסי וכן הלאה.

המוצרים העיקריים שלנו כוללים: סיבי פחמן צינור, צינור/מוט פיברגלס, משוט קיאק, ההנעה סופ, רולר סרק, דרייב-שאפט מכונות, ידית הכלי, חלון ניקוי מים האכלת מוטות, צינורות דגם מטוס, מפרש תורן, כביש Tolling מערכת מחסום זרוע, צינור הפליטה, אגזוזים עבור רכב ואופנועים, רכב ששינה אביזרים, מוטות טלסקופיים, תורן טלסקופי, תורן ימיים, המוצרים חילוץ מים, מוצרים בצורת מיוחד , ועוד.

תהליך ייצור המוצרים כולל: רול עטוף, נימה מתפתל, extruded, ואקום ויוצרים וליצוק דחופים.
חומר: 100% סיבי פחמן, היברידית, פיברגלס 100%, אפוד מגן
מחפש: K 3 לארוג הוגן כלפיי, לארוג רגיל 3K, השטח הטבעי, מלוטש או גלוס, מאט
צבע: כבקשות

המוצרים שלנו מבצעת בקפדנות את הדרישה של אישורים מערכת איכות בינלאומי ISO 9001. בטנט של "להיות כנה שירות מעולה", עם הרעיון של "מקצועי, אמין, מהימן", אנו לשמור על שיפור והרחבת שוק עם רצון טוב ומחיר חיוביים. יש פופולריות גבוהה בתחום זה ואנו לייצא מוצרים אסיה, אירופה, אמריקה ומדינות רבות אחרות. כבר פעולה עם לקוחות מפורסמים רבים - IPC נשר (ארה ב), שימנו (יפן), מיצובישי (יפן), מכון 703 מס האווירית של סין, מכון מחקר אוטומציה וכן הלאה.

כל המוצרים שלנו להיות אינטרסים, אנא הרגישו חופשי לפנות אלינו.