קטגוריית מוצרים

צור קשר

התקשרו אלינו: 86-0631-3581111 (עסקים בינלאומיים)

פקס: 86-0631-8805589

להוסיף: No.9 JiuLong Road, אזור פיתוח כלכלי, Wendeng, Weihai בעיר, שאנדונג, סין 264400

שלח לנו דוא ל: sales@composite-china.com

שעות עבודה:

ב'-שבת 8:00 - 17:00 אחה צ

התקשר אלינו כאשר אתה זקוק לעזרה. אנחנו תמיד שמחים לעזור

קישור לאתר:

www.composites-china.com

http://xinbocomposite.en.alibaba.com/

מוצרים סיב פחמן

- Aug 03, 2015 -

כך שאין שום חומר קרמי של פחמן, וגם השם במונחים טכניים. גביש פחמן הוא רק אחד לייצור מוצרי צריכה את שמם. ברמה הלאומית על נתונים טכניים של חימום חשמלי קומה, תקני התעשייה, אין פחמן קריסטל חימום הצהרה זו לא נמצאה. חימום חומר יסוד אינם זהים. גוף החימום סיב פחמן הוא סיב פחמן החומר מנצח. זה חזק יותר צפיפות פלדה, קטן יותר אלומיניום ונירוסטה עמידים יותר בפני קורוזיה מאשר פלדה עמידים יותר בפני טמפרטורות גבוהות, אלא גם מוליך כחומר חשמל, מכאני ותרמי נחושת. המוצרים נמצאים בשימוש נרחב לחקר החלל, ציוד ספורט, אביזרים ומכשור רפואי.

קריסטל פחמן, בפשטות, פחמן קריסטל המוצרים הם חלקיקי פחמן עבור חומרים מוליכי חשמל, דבק להצטרף נלחץ אל גליון. ייצור של מוצר זה אינו דורש כל טכנולוגיית high-end, פטנטים, בדיוק בשל סיבה זו, יהיה לפרוץ בין לילה יותר מעשרה יצרנים מקומיים. שימוש ללא הפרעה אלקטרומגנטית, אין אבק, אין רעש וזיהום. מתחמם במהירות: מוצר זה הוא הכלכלה החום מחומם 1-2 דקות: מוצר זה מיועד עבור מחיר נמוך במחיר סביר עבור הציבור הרחב, לא רק לקנות כדי לחסוך כסף, באמצעות החיסכון, המרת אנרגיה על-ידי 30% (מתכת חום), ולא ניתן לשלוט באופן אוטומטי את הטמפרטורה. מוצר זה יש את התפקיד של מוצרי בריאות פיזיותרפיה בחום באותו הזמן, יש גם קרינה אינפרא אדום רחוק גל 3-20um, שער ההמרה קרינה הוא מעל 68%, גבוה יותר תקנים לאומיים עבור מוצרים דומים. הקהילה הרפואית המודרנית כמו "אור החיים" הוא רחוק אינפרא-אדום, מחקרים הראו כי גוף האדם עבור אינפרא אדום רחוק קליטה טובה יותר גדול מ- 6 מ', עם קבלת את אינפרא אדום רחוק, תהודה הקליטה של רקמה אנושית ותאים, משפר את פעילות חילוף החומרים מפחית שומן עודף. קו חשמלית של אינפרא-אדום באורך גל של 3-20um, רחוק אינפרה-אדום בריאות האדם, השפעות הקרינה טיפול ניקוי יבש, המוצרים החדשים לחיסכון באנרגיה ירוקה. חיים בטוחים, אמינים, זמן שירות.

המוצר חלקים של השלם נבדקים בדרך כלל על ידי סינון קפדני, הזדקנות דיאלקטרי כוח מאשר תקן 2000V, מורכב שלה סיב פחמן גופי חימום על ידי בלחץ גבוה, לגמרי להתגבר על הסרט חימום, ציפויים מוליכי חשמל, טונר ורכיבים אחרים חימום, קל לשבור, קל ליפול, חמצן, overcurrent, פגמים ההתנגדות, בידוד חום נמוך. מוצר זה הוא קל משקל, מזהם, המחוספס, חיי השירות הוא לא פחות מ- 100,000 שעות. יש טמפרטורה שליטה בשלוש שכבות. 1 חוט עם מעל מתג הגנה טמפרטורה. טרמוסטט 2 עם הגנה תרמית מחוץ. ניתן להגדיר 3 טמפרטורה בטמפרטורת החדר קבוע התאמת מתג כדי להתחמם. התנגדות הלם יותר 3000 v. יש אין קרינה גל מגנטי. טמפרטורת ההפעלה המרבית נתונים טכניים: 300 ℃ מתח לשימוש לטווח ארוך: 3-600V AC 12-380V לטווח ארוך טמפרטורת: 80-200 מעלות צלזיוס בלחץ: 3700-5000v (50 הרץ) 1 דקות, ללא הבהוב פירוט של בידוד ההתנגדות > 500 mohm להשתמש טמפרטורת הסביבה:-55- + 45


Related Products