קטגוריית מוצרים

צור קשר

התקשרו אלינו: 86-0631-3581111 (עסקים בינלאומיים)

פקס: 86-0631-8805589

להוסיף: No.9 JiuLong Road, אזור פיתוח כלכלי, Wendeng, Weihai בעיר, שאנדונג, סין 264400

שלח לנו דוא ל: sales@composite-china.com

שעות עבודה:

ב'-שבת 8:00 - 17:00 אחה צ

התקשר אלינו כאשר אתה זקוק לעזרה. אנחנו תמיד שמחים לעזור

קישור לאתר:

www.composites-china.com

http://xinbocomposite.en.alibaba.com/

סיב פחמן צינור בפיתוח הנדסה

- Aug 03, 2015 -

ביצועים מקיפה של סיבי פחמן, שהופך אותו באותו זמן כמו מבנית חומרים וחומרים פונקציונלי מחקר הוא משמעותי ביותר, זה יכול לפתור הרבה חומרים אחרים לא יכולים לפתור את הבעיה. At הנוכחי, בעיקר מבחינת חיזוק השילוב של סיבי פחמן ו בטון, ולא פחות ביישום המקורי בעיצוב המבנה. עקב עלות בעיות, תבניות קבוע גם נשלט על ידי פיברגלס. מוגבלת סיבי פחמן צינור מעבודת המחקר היישומי באזור זה נמצא בשלבים מוקדמים, קורות, עמודים, אין דיווחים על רצפת בטון וקירות. יישום של סיבי פחמן בהנדסה אזרחית עם שטח רחב מאוד להתפתחות.

בנוסף, בייצור של חומרים פחמן, בהתאם השיפור בביצועים לצרכים של פחמן וגרפיט חומרים, בדרך כלל משתמשת הבאות מספר סוגים של הסוכן לביצית:

(1) זפת פחם או אספלט. עבור מלאי משותף, ספוג אלקטרודות גרפיט אלקטרודה גרפיט מתח גבוה, כוח גבוהה במיוחד גרפיט אלקטרודה אונטולוגיה קלייה, וכן הלאה. בזמן הנוכחי, ההפריה המגרש זפת פחם נפוץ של אלקטרודה כדורי סרק, ו ארצות הברית ומדינות אחרות עם אספלט ספוג אלקטרודה ריקים.

(2) שרף. משמש בעיקר גרפיט ספוג חומרים להכנה של גרפיט אטום עבור התעשייה הכימית.

(3) נקודת ההיתוך מתכת נמוכה. משמש בעיקר במוצרים גרפיט ספוג למטרות ספציפיות, כגון המנוע הרוטרי, הזזה מגעים חשמליים, כמו גירוד.

(4) חומר סיכה. משמש בעיקר במוצרים גרפיט ספוג, שנועדו לשפר את עמידות בשחיקה חומרים גרפיט, ייצור של מיסבים, הזזה קשר, אוויר או מברשת המנוע מתחת למים וכן הלאה.


Related Products